تبلیغات
ولایتمدار - طرح کارشناس ایرانی، روی میز بشار اسد / عملیات هفت پاسخ ارتش سوریه به تجاوزات رژیم صهیونیستی

ولایتمدار
 
حاشا که بسیجی میدان را خالی کند...
بعضی منابع نزدیک به رئیس جمهور سوریه خبر از طرحی می دهند که توسط یک کارشناس ایرانی مطرح شده است. طرح این کارشناس نظامی که بین ژنرال های سوریه ای به عملیات هفت معروف شده چند روز است که در روی میز بشار اسد قرار دارد و در صورت که توسط او مورد قبول قرار بگیرد این عملیات بر ضد اسرائیل در زمان مشخص انجام خواهد شد.

با جدی شدن پاسخ ارتش سوریه به حملات جنگنده های اسرائیلی چندین طرح برای پاسخ به اقدامات این رژیم در دستور کار نیروهای استخبارات سوریه قرار گرفت که به احتمال زیاد طرح عملیات هفت که توسط یک کارشناس نظامی ایرانی طراحی شده است به مرحله عملیاتی شدن قرار خواهد گرفت.در طی بحران سوریه که بیش از 3سال این کشور با آن درگیر بوده است رژیم اشغالگر قدس چندین بار در حمایت از مخالفان نظام سوریه مراکز نظامی ارتش سوریه را مورد هدف قرار داده است حالا ارتش سوریه بعد از دستیافتن به پیروزی های گسترده میدانی بر ضد مخالفان منتظر زمان مناسب برای پلسخ دادن به حملات اسرائیل می باشد.

طرح عملیات هفت که به گفته طراح این عملیات توسط جنگنده های میگ 25 یا همان فاکس بت انجام خواهد شد درس بسیار خوبی برای اسرائیل خواهد بودکه دیگر هیچ اقدامی ضد سوریه انجام ندهد.بر اساس طرح اولیه عملیات هفت قرار است دو فروند جنگنده میگ 25 که سریع‏تر از ارواح پرواز می کنند از یک پایگاه هوایی سوریه نزدیک دریایی مدیترانه به سمت هدف مورد نظر حرکت نمایند.

به گفته طراح این عملیات به دلیل سرعت بالای شکاری رهگیر (میگ25) زمان کلی این عملیات 7 دقیقه پیش بینی شده و این عملیات به عملیات هفت نام گذاری شد .بر اساس برنامه این دو جنگنده با پرواز از روی دریایی مدیترانه و گذشتن از کنار مرز دریایی لبنان بر فراز آب های بین المللی پرواز خواهند کرد تا خود را به نقطه مورد نظر برسانند که دقیقا مقابل هدف خواهد بود ، در این زمان به سمت هدف های مورد نظر گردش نموده و از فاصله 300 کیلومتری اقدام به رها کردن 10 موشک کروز به سمت اهداف اقدام می کنند.

یکی از مقامات اطلاعاتی سوریه درباره این اهداف به این نکته اشاره کرد که 5 هدف از 10 هدف مورد نظر سامانه های راداری و ضد موشکی اطراف تل آویو می باشند و اطلاعات بیشتری درباره 5 هدف دیگر به ما ارائه نکرد ولی به احتمال زیاد 5 هدف دیگر که قرار است مورد هدف قرار بگیرند فرودگاه های نظامی و ساختمان وزارت دفاع و ستاد مشترک ارتش اسرائیل خواهد بود.

جنگنده های سوریه بعد از رها کردن موشک های هوا به سطح خود به سمت هدف های مورد نظر با سرعت بالا اقدام به شکستن دیوار صوتی بر فراز تل آویو اقدام خواهند کرد و به سرعت قبل از اینکه جنگنده های f-15 وf-16 رژیم اشغالگر قدس برای سرنگون کردن آنها به هوا بلند شوند منطقه را ترک نموده و در فرودگاه ای در سوریه به زمین خواهند نشست.

مرتضی پارسی مود

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 فروردین 1393 توسط امیرپویان صبوحی
برای دریافت کد گنجینه کلیک کنید
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}