تبلیغات
ولایتمدار - همایش دلواپسیم؛ رونمایی از مدل واقعی وحدت نیروهای انقلاب حول گفتمان انقلاب

ولایتمدار
 
حاشا که بسیجی میدان را خالی کند...
با گذشت24 ساعت از برگزاری همایش بزرگ منتقدان توافقنامه ضعیف ژنو، همچنان واکنش های مثبت و منفی مختلف به این برنامه ادامه دارد و در این میان با رصد رسانه های حامی دولت و اصلاح طلبان به راحتی می توان متوجه شد که خط انتشار «اخبار تخریبی» علیه این برنامه در دستور کار آنها قرار دارد.
به گزارش رجانیوز، اما یکی از نکات کلیدی این همایش که به هیچ عنوان به مذاق  اصلاح طلبان خوش نیامده است، اتحاد گفتمانی چهره های انقلابی مختلف در این برنامه بود که به بهانه نقد توافق ژنو عملی شد.
 
حضوری که نشان داد نیروهای انقلابی به راحتی می توانند حول اصول انقلاب و محورهای اساسی، به وحدت عملی رسیده و فراتر از لیست های انتخاباتی و دغدغه های زودگذر هر چهار سال یک بار، در راستای تقویت انقلاب اسلامی آنقدر فصل مشترک و دغدغه جدی و واقعی دارند که مجال به کاسبکاران سیاسی در این عرصه نرسد.
 
 
حضور روز گذشته چهره های سیاسی مختلف از جبهه پایداری تاجمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان و دیگر افرادی که در گذشته بر سر برخی «تاکتیک» ها با یکدیگر اختلاف نظر داشته اند، نشان داد وحدت واقعی نه با جلسات فرمایشی سیاسیون و ائتلاف های کاذب، بلکه بر سر اصول و گفتمان انقلاب اسلامی به راحتی امکان پذیر است و این بهترین مدل برای رویکرد آینده جبهه انقلاب اسلامی در انتخابات های پیش روی مجلس، ریاست جمهوری و ... نیز می تواند باشد.
 
 
دیروز چهره های نام آشنایی در همایش دلواپسیم دیده می شد، از سید محمود نبویان، روح الله حسینیان، محمد سلیمانی، حمید رسایی، قاسم روانبخش و سقای بی ریا تا سعید زیباکلام، الیاس نادران، صادق کوشکی، علیرضا زاکانی، جعفر شجونی، علیرضا نادعلی، فریدون عباسی و علیرضا پناهیان. چهره هایی که در انتخابات های گذشته نیز اختلاف نظرهایی باهم داشتند اما دیروز همه بر سر یک اصل اصولی گرد هم جمع شده بودند و آن هم دلواپسی نسبت به آینده کشور و استقلال جمهوری اسلامی ایران بود.
 
 
آنها دیروز فارغ از اختلافات گذشته شان گرد هم جمع شده بودند چون بیش از آنکه برایشان اختلافات گذشته و وحدت حول افراد مطرح باشد، اصول انقلاب اسلامی و رفتارهای خطرناک دولت یازدهم در عرصه سیاست خارجی برایشان اهمیت داشت، اتفاقاتی که ممکن است سرنوشت تا دو دهه آینده مردم کشور را به خود گره بزند و در این میان هر کسی که منافع ملی را بر منافع شخصی خودش ترجیح بدهد می داند امروز نباید سکوت کرد.
 
 
همایش دلواپسیم، ابتکار جوانان مومن و انقلابی دانشگاه های تهران بود، اما زمینه ای ایجاد کرد برای جمع شدن بسیاری از نیروهای دلسوز انقلاب حول اصول انقلاب در کنار یکدیگر تا نشان دهد که آنچه در بین نیروهای اصولگرای واقعی انقلاب بیشتر مورد توجه است، منافع ملی است و می توان با حفظ همین مدل برای وحدت عملی در فعالیت های حساس و حرکت‎های سیاسی پیش رو، به یک مدل واقعی و عملیاتی برای پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اقدام کرد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 توسط امیرپویان صبوحی
برای دریافت کد گنجینه کلیک کنید
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}