تبلیغات
ولایتمدار - چرا رئیس جمهور عصبانی است؟؟؟

ولایتمدار
 
حاشا که بسیجی میدان را خالی کند...
غربی‌ها به اظهارنظرهای بی‌ربط، عجیب و جلب توجه کننده‌ی سیاستمداران که به قصد منحرف‌سازی افکار عمومی صورت می‌گیرد، ((شاه ماهی قرمز)) می‌گویند.
به نظر می‌رسد ادبیاتی که حسن روحانی در برابر منتقدان دولت خود به کار می‌گیرد، نه یک خطای کلامی، بلکه تاکتیک شاه ماهی قرمز است.
اما چرا رئیس دولت درستکاران از چنین تاکتیکی استفاده می‌کند؟
یک: عملکرد اقتصادی دولت حتی از منظر اقتصاددانان همفکر دولت ...
هم قابل دفاع نیست. بسته‌ی اقتصادی دولت با انتقاد بسیاری از صاحب‌نظران مواجه شده و تیم اقتصادی دولت نیز پاسخ قانع‌کننده‌ای ندارد. با گذشت بیش از یک سال از عمر دولت، وعده‌های اقتصادی دولت محقق نشده و چشم‌انداز روشنی هم برای آن تعریف نشده است.
دو: با گذشت یک سال از عمر دولت، بی‌تفاوتی در دولت برای مبارزه با فساد اقتصادی دیده می‌شود و رانت 650 میلیون یورویی از سوی سازمان بازرسی کل کشور تأیید شده است. از طرفی دادگاه بین المللی ایران را در ماجرای کرسنت محکوم کرده که کشور با بدهکاری 54هزار میلیارد تومانی مواجه شده و غیرقابل تحمل‌تر از آن تصدی پست وزارت توسط مسبب اصلی آن در این دولت است.
سه: غضب رئیس جمهور نسبت به منتقدان توافق هسته‌ای نشان از عدم دستاورد چشمگیر برای ایران در توافق ننگین ژنو دارد؛ چراکه اگر دستاوردی باشد خودش بهترین دفاع است و لزومی به توهین به منتقدان نیست. به نظر می‌رسد تنها دستاورد ژنوچای! شکستن اعتبار 30 ساله‌ی انقلابی ایران در عدم اعتنا به جنایتکاران آمریکایی بود که این اعتبار با تماس بیهوده تلفنی با رئیس جمهور مؤدب و باهوش آمریکا از بین رفت.
در مجموع به نظر میرسد آقای روحانی با نسبت دادن تمامی منتقدین به دولتی که رفته است! و اهانت به آنان، به دنبال حفظ فضای (احمدی‌نژاد مقصره) برای بهره‌برداری از آن در انتخابات آتی است.

با تشکر از: دکتر مهدی صادقی
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 شهریور 1393 توسط امیرپویان صبوحی
برای دریافت کد گنجینه کلیک کنید
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}